Farklılık 3- Hukuki Danışmanlık

Yalıtım Kararı Hukuki Bir Süreçtir.
Bunu Sizin İçin Biz Çözelim! ÖZKAL YAPI hukuk danışmanlarının yaptığı incelemelerde, yönetimlerinin aldığı yalıtım kararlarının oldukça büyük bir miktarının hukuki açıdan hatalı olduğu ve ileride oluşması muhtemel bir anlaşmazlık durumunda yasal yönden zor durumda kalınmaya sebep olacak eksikliklere sahip olduğu gözlenmiştir. Isı yalıtım uygulamaları esnasında ve ödeme sürecinde kat mülkiyeti kanununa ilişkin tüm hukuki süreçlerde danışmanlık, ÖZKAL YAPI şirket avukatları tarafından ücretsiz yürütülmektedir.

Anlaşma kararı alan konut yönetimlerinin, sözleşme ve karar defteri düzeni konusunda ihtiyaç         duyabilecekleri tüm hukuki destek ile birlikte yalıtım süreci boyunca sorun yaşanabilecek konut    sakinlerinin takibi de ÖZKAL YAPI şirket avukatları tarafından yönetilmektedir.

Yalıtım uygulamalarından muzdarip olmuş konut yöneticileri düşünüldüğünde, hukuki danışmanlık hizmeti sürecin daha sağlıklı yürütütmesini sağlar ve yanlış karar alımları gibi sık rastlanan durumları ortadan kaldırarak, uygulama sonrasında yaşanabilecek olumsuzlukları giderir.

ÖZKAL YAPI yenilikçi çözümlerine örnek bu hizmeti ile yönetim ve konut sakinleri arasındaki ilişkilerin zarar görmemesini esas alır.

Сачак (Ламперия) http://www.emsien3.com/sachak от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3